SK FERRAM Opava

Oficiální stránky futsalového klubu
SK FERRAM Opava
www.skferramopava.cz

Dorostenecká liga má za sebou první turnaj

Dorostenecká liga má za sebou první turnaj

Tůma se Šimečkem tahouny

V neděli se zapojili do celostátní futsalové dorostenecké ligy i naši hráči. Jelikož není možné hrát pod hlavičkou našeho klubu, hrají naši dorostenci pod hlavičkou spřáteleného klubu AC Gamaspol Jeseník, kde ještě můžeme nalézt hráče Roubu Vítkovice. Do včerejšího turnaje se z našeho klubu zapojili Tůma Jakub, Šimeček Vojtěch, Hudeček Lukáš, Teichmann Adam, Kurka Kryštof, Režnar Radek. V turnajovém systému se utkali mezi sebou týmy domácího Jeseníku, Liberce, České Lípy a ADM Loučky. Turnaj se hrál systémem každý s každým a to v rámci mladšího a staršího dorostu. Našich hráčů se týkal turnaj staršího dorostu.
Největší stopu z našich řad zanechali Jakub Tůma, který vstřelil ve třech zápasech pět branek a Vojtěch Šimeček, který zaznamenal tři branky. Výraznou stopu zanechal rovněž brankář Lukáš Hudeček, který především v zápase s Libercem předváděl skvělé zákroky. Ostatní hráči větší stopu tentokráte nezanechali, ale věřme, že při dalších turnajích budou vidět i ostatní naši borci. Již tento víkend čeká naše dorostence utkání v Krupce ( okr. Teplice ). V dalších kolech se mohou naši hráči těšit například i na duely v Praze se Spartou a Slavii.

Nedělní výsledky staršího dorostu:

Jeseník - Česká Lípa    5:3 ( 3:1 )
branky: Tůma 2, Šimeček 2, Nečesal

Jeseník - Liberec 2:4 ( 0:1 )
branky: Tůma 2
celý zápas odchytal Lukáš Hudeček

Jeseník - ADM Loučky 2:1 ( 1:0 )
branky: Tůma, Šimeček
první poločas odchytal Lukáš Hudeček

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Nejbližší narozeniny

17.07.2022 Lukáš Hudeček (23)
01.08.2022 Vojtěch Šimeček (22)
11.08.2022 Jiří Vrána (21)
12.08.2022 Kryštof Kurka (22)
12.09.2022 Ondřej Bitomský (22)

Najdete nás na Facebooku

Apram Aerospace s.r.o. Statutární město Opava Moravskoslezský kraj FERRAM a.s. Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 4531
Posledních 30 dnů: 18 | Posledních 7 dnů: 5 | Poslední den: 1

© 2022 SK FERRAM Opava | Všechna práva vyhrazena | tumamirek@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne