SK FERRAM Opava

Oficiální stránky futsalového klubu
SK FERRAM Opava
www.skferramopava.cz

Po delší době radost ze tří bodů

Po delší době radost ze tří bodů

SK FERRAM OPAVA - ASM DOLNÍ LOUČKY 10:2 ( 5:1 )

 

Branky: 1.,16.,17.,32., Mičola, 16.,24.,28., Tůma, 31.,39., Krčmařík, 11. Žůrek - 2. Malíř, 22. Shkirych

 

Sestava SK FERRAM Opava: Vašek - Žůrek, Středula, Tůma, Binar, Mičola, Majewski, Krčmařík.

Sestava ASM Dolní Loučky: Večeřa Václav - Lang, Ryšavý, Malíř, Nguyen, Shkirych, Hanuš.

 

V dalším kole nastoupili opavští hráči na domácí palubovce ve velmi důležitém utkání proti soupeři z Dolních Louček, kde jsme v podzimní části prohráli 6:5. V tomto utkání jsme nutně potřebovali bodovat, abychom se dotáhli v tabulce na tým z Jakubčovic. K utkání nemohl nastoupit kapitán Zbyněk Pospěch, jenž si odpykává trest na 2 soutěžní utkání z důvodu osmi žlutých karet. Dále z různých důvodů chyběli Kuzník, Rubý, Šimeček, Režnar a Fišer. Naopak poprvé v dresu Ferramu se představil Adam Středula, který se uvedl perfektním výkonem.

 

Samotné utkání nabídlo po celé střetnutí vysoké tempo, ve kterém měli jednoznačně navrh naši hráči, kteří si od úvodních vypracovávali jednu vyloženou šanci za druhou. V úvodní minutě jsme mohli vstřelit hned tři branky, trefil se pouze Mičola, který využil odrazu střely Krčmařika do tyče. Dolním Loučkám se však podařilo ihned zareagovat a v čase 1:18 srovnali, když Malíř na potřetí překonal skvělého Vaška. I nadále převládala na obou stranách útočná hra místo taktické branící hry. Opavští si neustále vypracovávali spoustu šancí a chvílemi až nevěřícně všichni přítomni museli kroutit hlavou, co vše se nám podařilo neproměnit. Druhou branku se nám tak povedlo vstřelit až v čase 10:01, kdy se po delší době konečně zapsal do listiny střelců David Žůrek. Hosté se snažili kombinovat, ale nepřesné zakončení všech akcí hatí jejich bodové plány a nejlepší hráč utkání Ryšavý sám na vše nestačil. A když se nám v rozmezí 90 vteřin povedlo vstřeli tři branky, bylo prakticky o osudu utkání v 17. minutě rozhodnuto. Hosté mohli ještě na začátku druhé půle pomýšlet na případný zvrat v utkání, když v čase 21:05 snižuji na 2:5 zásluhou Shkirycha, ale naši hráči další brankou definitvně berou hostům dech. Do konce utkání ze spousty šancí přidáváme již pouze 4 branky, i tak neskutéčné závěrečné skóre 10:2 pro naše barvy je pro vývoj zbytku sezóny hodně důležité a pevně věřme, že se nám záchrana druhé ligy povede.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Nejbližší narozeniny

17.07.2022 Lukáš Hudeček (23)
01.08.2022 Vojtěch Šimeček (22)
11.08.2022 Jiří Vrána (21)
12.08.2022 Kryštof Kurka (22)
12.09.2022 Ondřej Bitomský (22)

Najdete nás na Facebooku

Apram Aerospace s.r.o. Statutární město Opava Moravskoslezský kraj FERRAM a.s. Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 4531
Posledních 30 dnů: 18 | Posledních 7 dnů: 5 | Poslední den: 1

© 2022 SK FERRAM Opava | Všechna práva vyhrazena | tumamirek@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne