Tatran Baracuda Jakubčovice

13. kolo, Ne 13.01 17:30

Tatran Baracuda Jakubč..4

Prohra u vedoucího Jeseníku s náplastí hořkosti

AC Gamaspol Jeseník - SK Ferram Opava 2:1 ( 1:1 ) Branky: 2´ Mráz, 31´ Vavráč - 20´ vlastní Diváci: 410

Naše hráče nečekalo při pátečním večeru nic lehkého. Našim soupeřem byl vedoucí Jeseník, který na domácí palubovce v letošní sezóně ještě neprohrál a v podzimní části vyhrál v Opavě 4:3. Dnes jsme opět proti jesenickým nastoupili v oslabené sestavě. Chyběl kapitán Pospěch, který byl v minulém zápase neoprávněně vyloučen. Dále chyběli Mičola, Krčmařík, Středula, Majewski a brankáři Vašek s Fišerem a tak se podruhé v sezóně objevil v bráně dorostenec Hudeček.

Začátek utkání byli lepší domácí, kteří si vytvořili tlak a hned ve druhé minutě se ujali vedení. Poté se začínala hra vyrovnávat a v prvním poločase jsme měli více šancí, bohužel jsme snad již tradičně nebyli schopni střílet brakny. Domácí, kteří si mysleli, že to bude pro ně lehké utkání byli zaskočeni a během první půle nás nikterak nebyli schopni přehrát. Škoda jen, že jsme nevyužili své šance a neutekli ve skóre jesenickým na citelný rozdíl. Naštěstí se nám podařilo alespoň vyrovnat. Dvě vteřiny před koncem hledal Žůrek Tůmu, k Tůmoci před prázdnou branku se již míč nedostal, jelikož si jej do vlastní sítě srazil jeden z domácích hráčů.

Ve druhé půli nás na delší dobu hráči Gamaspolu přehrávali a vytvářeli si šance. Nastřelili tyč, poté břevno. Domácí se nakonec radovali z vedení, když využili naši špatnou rozehrávku. Bohužel se zase můžeme cítit ukřivděni, jelikož nás rozhodčí ke konci utkání poškodili, jelikož neplatí stejný metr rozhodování. Mráz červenou kartu neobdržel, a my jsme desítku nekopali.... Škoda jen, že jsme se neprotlačili k bodu, který by nás dostal do klidnější situace. Navíc nás hodně mrzí zranění Binara, kterému domácí nalomili palec. Snad se dá opavský špílmachr zdravotně rychle dopořádku.