SK FERRAM Opava

Oficiální stránky futsalového klubu
SK FERRAM Opava
www.skferramopava.cz

Prohra u vedoucího Jeseníku s náplastí hořkosti

Prohra u vedoucího Jeseníku s náplastí hořkosti

AC Gamaspol Jeseník - SK Ferram Opava 2:1 ( 1:1 ) Branky: 2´ Mráz, 31´ Vavráč - 20´ vlastní Diváci: 410

Naše hráče nečekalo při pátečním večeru nic lehkého. Našim soupeřem byl vedoucí Jeseník, který na domácí palubovce v letošní sezóně ještě neprohrál a v podzimní části vyhrál v Opavě 4:3. Dnes jsme opět proti jesenickým nastoupili v oslabené sestavě. Chyběl kapitán Pospěch, který byl v minulém zápase neoprávněně vyloučen. Dále chyběli Mičola, Krčmařík, Středula, Majewski a brankáři Vašek s Fišerem a tak se podruhé v sezóně objevil v bráně dorostenec Hudeček. 

 

Začátek utkání byli lepší domácí, kteří si vytvořili tlak a hned ve druhé minutě se ujali vedení. Poté se začínala hra vyrovnávat a v prvním poločase jsme měli více šancí, bohužel jsme snad již tradičně nebyli schopni střílet brakny. Domácí, kteří si mysleli, že to bude pro ně lehké utkání byli zaskočeni a během první půle nás nikterak nebyli schopni přehrát. Škoda jen, že jsme nevyužili své šance a neutekli ve skóre jesenickým na citelný rozdíl. Naštěstí se nám podařilo alespoň vyrovnat. Dvě vteřiny před koncem hledal Žůrek Tůmu, k Tůmoci před prázdnou branku se již míč nedostal, jelikož si jej do vlastní sítě srazil jeden z domácích hráčů. 

Ve druhé půli nás na delší dobu hráči Gamaspolu přehrávali a vytvářeli si šance. Nastřelili tyč, poté břevno. Domácí se nakonec radovali z vedení, když využili naši špatnou rozehrávku. Bohužel se zase můžeme cítit ukřivděni, jelikož nás rozhodčí ke konci utkání poškodili, jelikož neplatí stejný metr rozhodování. Mráz červenou kartu neobdržel, a my jsme desítku nekopali.... Škoda jen, že jsme se neprotlačili k bodu, který by nás dostal do klidnější situace. Navíc nás hodně mrzí zranění Binara, kterému domácí nalomili palec. Snad se dá opavský špílmachr zdravotně rychle dopořádku.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Nejbližší narozeniny

10.10.2023 Matyáš Černín (22)
24.10.2023 Zbyněk Pospěch (41)
25.10.2023 Daniel Kostera (23)
14.12.2023 Jakub Tůma (23)
17.12.2023 Patrik Rubý (28)

Najdete nás na Facebooku

Apram Aerospace s.r.o. Statutární město Opava Moravskoslezský kraj FERRAM a.s. Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 5189
Posledních 30 dnů: 38 | Posledních 7 dnů: 12 | Poslední den: 3

© 2023 SK FERRAM Opava | Všechna práva vyhrazena | tumamirek@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne