SK FERRAM Opava

Oficiální stránky futsalového klubu

Začátek ročníku našim barvám nevyšel

Amor Kloboučky Vyškov - SK Ferram Opava   6:0 ( 1:0 )

Branky: 20. Handlíř (Tichý), 22. Nový (Němec), 24. Handlíř (Nový), 27. Tichý (Ševčík), 32. Chubirka (Ševčík), 33. Šmerda (Nový)

Amor Kloboučky Vyškov: Vrba,,Barbořák – Nový,Moravec,Ševčík, Šmerda, Tichý,Chubirka,Palla, Handlíř, Chadima,Rozehnal, Němec

FERRAM Opava: Hudeček- Šimeček, Kurka, Rubý,Tůma,Skácel, Režnár,Bitomský, Žůrek

Rozhodčí: Martin Štipčák, Martin Kabeláč

Diváci: 100

V zahajovacím utkání zajížděli naši hráči na půdu nováčka druhé ligy do Vyškova. V sobotním večeru jsme nastoupili proti nažhavenému soupeři, který náš omlazený tým hlavně díky skvělému začátku druhého poločasu rozebral a porazil vysokým rozdílem, i když to až tak jednoznačné na první pohled nebylo.

Utkání začalo opatrně, pozorně jsme bránili a domácí pouštěli do šancí pouze sporadicky. A když už si domácí vytvořili šance, všechny spolehlivě pochytal skvělý Hudeček. Během první půle jsme si vypracovali pouze dvě gólové šance a tu největší nevyužil minutu před poločasem Tůma, když osamocen před domácím brankářem pouze trefil do noh domácího strážce svatyně a de facto z proti útoku jsme inkasovali, když jsme zbytečně propadli a inkasovali branku do šatny.

Druhý poločas začal drtívým tlakem Vyškova, který trestal naše chyby a postupně navyšoval skóre, které se zastavilo až na výši 6:0, Dojem zápasu mohl být pro nás lepší, kdybychom v druhém poločase proměnili alespoň nějakou šanci, když čtyři tutové jsme neproměnili.

Další utkání odehrajeme již v pátek 4.10. v 20:30 proti favoritovi soutěže - AC Jeseník.