SK FERRAM Opava

Oficiální stránky futsalového klubu
SK FERRAM Opava
www.skferramopava.cz

Ani na Baníku to nevyšlo

Ani na Baníku to nevyšlo

Baník Ostrava - SK Ferram Opava   7:3 ( 2:0 )

Branky: 1. Myška, 19. Potůček, 24. Galus, 26. Galus, 32. Vantuch, 39. Polášek, 39. Potůček - 21. Kostera, 27. Hudeček, 28. Černohorský

Žluté karty: 7. Galus, 21. Potůček, 30. Halamíček - 23. Hudeček, 31. Režnar

 

Sestava Baník Ostrava: Bortlík - Maleňák, Vantuch, Potůček, Cmorják, Polášek, Halamíček, Rusnok, Myška, Galus, Murín

Sestava Ferram Opava: Muczka - Hudeček, Kostera, Černohorský, Tůma, Režnar, Skácel, Žůrek David, Schreier

 

V pátem kole jsme byli svědky slezského derby, bohužel ani tentokrát se našim barvám nepodařilo bodovat a i když tomu výsledek nenapovídá,tak vítězství bylo opravdu blízko. Oba celky nastoupily hodně oslabeny, na baníkovské straně to bylo o poznání více a takhle špatný Baník už asi nikdy nepotkáme. Páteční večer nabídl úplné jiné utkání než bitvy v loňském roce. Utkání se hralo ve fair - play duchu a pár přítomných diváků vidělo spoustu branek. I když je nutno podotknout, že jsme domácím nabídli šet branek po svých individuálních chybách. 

Baník udeřil ihned z prvního útoku, když Myška lehce obešel Tůmu a svou střelu překvapil novice v naší bráně Muczku. Kdo si myslel, že po této brance bude Baník uklidněn a dominovat, nestačil se divit. I přesto, že Baník měl také šance, podstatně vyšší počet šancí si připisovali ve žlutém hrající opavští hráči. Bohužel žalostná koncovka, která je patrná s celkového skóre, prostě náš tým sráží. Perfektně chytající nestárnoucí Bortlík a naše nemohoucnost držela ukazatel prakticky celý první poločas jenom na jedné brance. Až minutu před koncem využil domácí Potůček další naší chyby v poli a upravil na 2:0.

Druhá půle začala naším tlakem, z čehož pramenil faul na Žůrka a mladík Kostera z následného přímého kopu propálil vše, co mu stálo v cestě. I nadále jsme domácí hráče přehrávali, ale spoustu náznaků nebo šancí jsme nebyli schopni proměnit v další branky. A tak z ničeho opět skórovali modrobílí. Po chybě Černohorského, při postoji ve zdi při autové rozehrávce, napálil míč pod břevno Galus. I nadále jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale byl to opět Baník, který z ničeho nic udeřil po čtvrté. V tuto chvíli na zvrat nemyslel asi vůbec nikdo. Opak byl pravdou, opavští přidali a během minuty po brankách Hudečka a Černohorského snížili na rozdíl jedné branky a domácí hráči vypadali na palubovce bezradně. Naši hráči po této brance ubrali a již nebyli schopni vyrovnat. Po další naší chybě přišla pátá branka ostravských. V závěru domácí přidali ještě další dvě branky. Tentokrát však vyhrál spíše štastnější tým než-li ten lepší, ale na to se historie neptá. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Nejbližší narozeniny

14.12.2022 Jakub Tůma (22)
17.12.2022 Patrik Rubý (27)
02.01.2023 Tomáš Skácel (30)
29.01.2023 David Muczka (26)
26.02.2023 Adam Dušek (22)

Najdete nás na Facebooku

Apram Aerospace s.r.o. Statutární město Opava Moravskoslezský kraj FERRAM a.s. Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 4792
Posledních 30 dnů: 90 | Posledních 7 dnů: 15 | Poslední den: 0

© 2022 SK FERRAM Opava | Všechna práva vyhrazena | tumamirek@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne